Strona Główna Kontakt Linki Zdjęcia Filmy
Drużyna
O Eurece
Rozkazy Drużynowego
Kadra Drużyny
Sekcje
Wachty
Wachta Starsza
Wachta Żeńska
Wachta Męska
Nasze działanie
Kronika
1% dla ZHP
Specjalność:
Drużyna Wodna
Mundury
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Witamy

Jesteś na stronie 8 Drużyny Harcerzy Starszych "Eureka" z Hufca ZHP Mielec, działającej na osiedlu Smoczka. Należą do niej uczniowie mieleckich gimnazjów i szkół średnich. Jest ona drużyną specjalności wodnej.

Nowa strona Eureki
21/12/2012 16:56 Plačiau

Nowa strona Eureki jest dostępna na facebooku!
Na fanpagu aktualne posty i zdjęcia. Serdecznie zapraszamy! :))))

Nowa stronka <- sam zobacz!

Wypad na sanki!
07/02/2012 16:31 Plačiau

Siódmego lutego we wtorek o godzinie 12:00 spotkaliśmy się pod wejściem do Bobra. Po sprawdzeniu listy obecności przez druha Marcela okazało się że jest nas 12. Zwartą grupą udaliśmy się więc na górkę. Tam złożyliśmy druhowi Erwinowi życzenia i podrzuciliśmy go 16 razy w górę. Następnie rozpoczęło się zjeżdżanie z górki, na sankach, desce, jabłuszku i innych narządach. Furorę zrobiły zjazdy "kuligiem". Na koniec obyła się jeszcze bitwa na śnieżki. Dla zziębniętych druh Kuba przygotował ciepłą, pyszną herbatę. Po około półtorej godziny zimowych zmagań, przemoczeni ale szczęśliwi powróciliśmy do ciepłych domów.

Cypis

Zimowisko Eureki i Szkwału!
04/02/2012 09:11 Plačiau

Pięć dni gier, zabaw, tańca, nowych przygód, doświadczeń a przede wszystkim mile spędzonych chwil wśród koleżanek i kolegów. Oto bilans Zimowska organizowanego przez Hufiec ZHP Mielec, które odbywało się w Chorzelowie w dniach 28.01- 01.02.2012r.
Czytaj dalej

Po Zimowisku!
03/02/2012 13:00 Plačiau

Na harcgalerii pojawiły się zdjęcia z Biwaku Hufca ZHP Mielec w ramach Nieobozowej Akcji Zimowej w Chorzelowie. Natomiast na stronie hufca pojawił się artykuł dotyczący tego biwaku.
Zimowisko
15/01/2012 19:21 PlačiauZimowisko hufca, które odbędzie się w dniach 27.01- 01.02 zbliża się dużymi krokami. Zapraszamy na stronę hufca, gdzie dowiedzie się o wstępnych informacjach z tej okazji.

WOŚP 2012
07/01/2012 10:00 Plačiau

W niedzielę 8 stycznia po raz dwudziesty zagra Wielka Orkiestra Świąteczna. Podczas akcji będą zbierane pieniądze na dwa cele: na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Już od kilkunastu lat WOŚP gra w Mielcu. Sztab ponownie powstał przy naszym hufcu. Wielu członków naszej drużyny włączyło się do organizacji finału. Są członkami sztabu, będą odpowiedzialny za odprawę wolontariuszy na kwestę czy ich zadaniem będzie liczenie zebranych pieniędzy. Również harcerze z Eureki tego dnia ruszą na miasto jako wolontariusze by kwestować dla najmłodszych. Akcja potrwa od wczesnych godzin rannych do samego wieczora. Pamiętajmy i włączmy się w tą akcją wrzucając do puszki pieniążka na ten szczytny cel.

Bieżące informacje o mieleckim WOŚP-ie można śledzić na stronach mieleckiego hufca oraz sztabu.


Otwarcie prób instruktorkich
03/01/2012 01:15 Plačiau

19 października i 27 grudnia na posiedzeniach hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich sześcioro członków naszej drużyny otworzyło próby na stopień instruktorski przewodnika:
- Magdalena Reguła
- Karolina Kucharska
- Monika Kędzior
- Antonina Tłusta
- Łukasz Mazur
- Jakub Mrozik
Życzymy im wytrwałości podczas wykonywania postawionych sobie zadań.

Sekcja Medialna

Wesołych Świąt!
25/12/2011 03:00 Plačiau

Jak obyczaj stary głosi
Według ojców naszych wiary,
Pragniemy złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
Która świeci dziś o zmroku,
Doprowadzi Was szczęśliwie
Do spotkania w Nowym Roku8 DHS "Eureka"

Wigilia Eureki!
25/12/2011 02:59 Plačiau

Dnia 21 grudnia b.r w harcówce odbyła się coroczna Wigilia Drużyny, którą zorganizowały druhenki Karolina Miga oraz Karolina Kucharska. W tym roku Wigilię rozpoczęliśmy modlitwą oraz przeczytaniem fragmentu Pisma Świętego. Po modlitwie tradycyjnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia bożonarodzeniowe. Podczas spotkania nie zabrakło poczęstunku, były napoje i ciasta pieczone przez mamy naszych druhenek, świąteczne kolędy oraz dużo uśmiechu i radości. Była to okazja do wczucia się w świąteczną atmosferę w czym dopomógł nam Bóg zsyłając śnieg którego od tak dawna wyczekiwaliśmy :) Idąc za słowami drużynowej mamy nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się w takim samym gronie :)
Spokojnych Świąt !

Karolina


Wyjazd na Ukrainę
24/12/2011 17:00 Plačiau

W dniach 16-18 grudnia czworo harcerzy z naszej drużyny brało udział w wyjeździe na Ukrainę. Celem wyjazdu było odwiedzenie rodzin polskich które zamieszkują okolice Złoczowa. Wraz z innymi uczestnikami wycieczki: harcerzami z naszego, Przemyskiego i Rzeszowskiego hufca ZHP oraz uczniami II LO przekazaliśmy rodzinom "świąteczne paczki.
Czytaj dalej

BŚP już w Mielcu!
24/12/2011 16:46 Plačiau

10 i 11 grudnia kilka osób z naszej drużyny wraz z innymi harcerzami mieleckiego hufca ZHP brało udział w odebraniu Betlejemskiego Światła Pokoju od słowackich skatuów.
Czytaj dalej

Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
Linki
ZHP
Chorągiew Podkarpacka
Hufiec ZHP Mielec
6 DHS
6 DH "Nieprzemakalni"
Gimnazjum nr 4
Ankieta
Co checie nowego na stronie?

Rozwinięte forum

Czat

Nowy layout (tło strony)

Niespodziankę

Dawać wszystko!!!

Video galeria

Nic z tych rzeczy

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl